» Poradna » Ostatní

Program na výrobu obrázku

Prosím poradte mi nějaký program ve kterém bych si mohl vytvořit vlastní obrázek který bych si potom vytiskl- s nějakým nevýrazným mírně zabarveným pozadím u kterého bych chtěl mít uprostřed menší čtyřlístek a kde bych chtěl mít ještě text který by byl do půlkruhu - celková velikost obrázku aby byla 150x200 mm. Program nejlépe v češtině ale bral bych i v angličtině a bud free třeba bych si ho i koupil. Děkuji .

Odpovědi na otázku

a ještě jsem zapoměl -nějaký stručný návod pro mojí potřebu......děkuji

gimp a návod googole+youtube

Mno, viděl bych to tak, že si třeba tu:https://pixabay.com/en/photos/nějaký obrázek vybereš (bacha, ne z první řádky - to jsou placené obrázky a bez zaplacení je nelegální je použít). A do toho si uděláš ten text třeba v LibreOffice Draw - asi nejjednodušší, nebo v programu GIMP. Oboje zdarma, ty obrázky taky.