» Poradna » Programy

Program na vypalování blu-ray

Existuje program na vypalování a zároveň odstranění nežádoucích zvuků disků blu-ray? Něco jako DVDFAB 6 při vypalování DVD. Blu-ray mě tam vypalovat nějak nechce. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Dík za radu.

Superpepino - nemáš zač - hlavně, že ti to pomohlo.

a jestli chceš novější, tak je tady - http://www.multiload.cz/stahnout/227704/dvdfabpor... ...
ale radím ti, tu starší si schovej - zas tolik místa obě 2 nežerou.

Dík, ale nějak se mě nedaří. Zkoušel jsem film na tu první verzi DVDFAB 7, ale nějak to nešlo-po několika hodinách to ukazovalo třeba 20 hodin do konce, tak jsem to stopnul. Teď zkouším ImgBurn - ten jede skvěle, ale neumí odstranit řeči a o to mě jde. On totiž film, který má třeba 45 GB, má po odstranění všech jazyků kromě češtiny třeba 24 GB!

Superpepino - a nesplet jsi si numera? Nemá to být 4,5GB a 2,4 GB?
Jinak FAB žádný rychlík není, ale 20 hodin jsi víc než dost přehnal.
Převod normálního filmu trvá nejvýš reálnou dobu filmu, ale spíše polovinu této doby.
Bude někde chyba u tebe, nebo v tvém PC.

Opravdu, ten film měl po odstranění jazyků 24 GB, dělal se 4,5 hodiny a pak tam naskočily další desítky hodin. Chyba v počítači může být, ale proč ten ImgBurn jede jako divej? Škoda, že asi s 15 jazyky...

Ne to je Blu-ray, tohle má 42 GB, jsou ale i 48 Gb.

Superpepino - tak jsem se nechal vyhecovat, plesknul jsem do PC film Hlubina, a převod trvá 29 minut.
Přitom samotný film má 105 minut.

Zdravím,

stáhl jsem si film na BluRay (40GB) a chci si zmenšit veliskost na 25GB (odebrat nějaké audio stopy, titulky apod.). V DVDFab 8.0.3.8 mi to ale nenajde film na disku. Normálně si vyberu složku kde je film, ale když dám otevřít tak se nic nestane, Může mi někdo poradit? Díky.