» Poradna » Programy

Program na tvorbu vizitek

Zdravim, nevi nekdo kde bych sehnal crack na SW Business Card Designer  (v8.0.0.) nebo jiny program program pro tvorbu vizitek. Neco spolehliveho a dobreho.
Diky moc za tipy
DAF

Odpovědi na otázku

www.slunecnice.cz nebo www.downloads.com pro stazenia www.astalavista.box.sk pro cracky

Zoner Calisto 3 - zadarmoPozriet    Download

Vizitky jsou tiskovina a pokud to chces delat profi tak jedine QuarkXPress nebo InDesing...

zkus Labels cards and more nebo tak nejak..... je to super!

Crack nepotřebuješ, při koupi programu dostaneš vše potřebné.Jinak se můžeš poohlédnout i po levnějších variantách. OpenOffice má už také přímo nástroj na vizitky a je zdarma i pro komerční účely.

vizitky podobného ražení házím okamžitě a bez rozmyšlení do koše. Co taky s takovými amatéry..