» Poradna » Programy

Program na tvorbu GUI, zn.jednoduchý a free

Zdravím,

zajímalo by mne, jestli existuje nějaký program, ve kterém by se daly zpracovávat návrhy grafického rozhraní programů. Chtěl bych dát programátorům už hotové rozložení prvků (tlačítka, text boxy, apod.), ale nechci to dělat na papíře a nemám čas se učit programovat, abych mohl použít některý z programovacích nástrojů.
Snad jsem dotaz vyjádřil srozumitelně.

Dík

Odpovědi na otázku

Qt creator

Dík za pomoc, i když mi to přijde celkem složitý (nejsem programátor) na to, co bych od toho chtěl. I tak ale dík.

pro "kazdy" framework edistuji nejaka visual studia, kde se da navrhovat GUI pretahovanim prvku do formulare, takze vy to tam muzete natahat a programatori si udelaji zbytek.

Visual Studio, Qt Creator, Netbeans.....

Zdá se, že ten Qt Creator je "snadno" pochopitelný Dík všem. Kdyby vás napadlo cokoliv dalšího, rád se podívám i na jiné. Netbeans jsem před časem zkoušel, ale nějak jsem se v něm ztrácel.