» Poradna » Programy

Program na tvorbu elektronických šanonů

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli neví někdo o nějakým programu, který by uměl udělat stejnou strukturu jako šanony ve firmě, jeden je na to a to, další je na tohle ... Plus aby se tam mohli dávat nějaký dokumenty jako přílohy, nějaký smlouvy, podklady atd ..

Odpovědi na otázku

Inu, zjednodušeně na to stačí vhodná struktura složek (adresářů). Právě k tomu složky slouží...Ale jestli to myslíš vážně a čekáš něco ví, hledej Document management system (DMS) nebo Electronic Document management (EDM). A jo, dají se najít relativně levné systémy, ale dá to práci...Ostatně i Exchange a Outlook se dá použít (veřejné složky), nebo Share point, záleží na tom, co si od toho slibuješ a kolik chceš investovat

Hm, vzpomněl jsem si na 602Album ze sady 602PC Suite. A dokonce to běhá na 64bit W8.1

Kdysi jsem používal http://www.debenu.com/products/desktop/debenu-p... Je free, ale nevím, kam se pohnul vývoj.

Adresáře kámo, to měl už MS-DOS.