» Poradna » Programy

Program na sledování délky práce (hraní) na PC

Dobry den,potreboval bych poradit, jestli existuje nejaky software, ktery by sledoval delku pobytu na PC a po dosazeni nejaky maximalni doby by sam dokazal OFFnout PC. Samozrejme by mel byt tento program zabezpeceny admin heslem. Predstavoval bych si to tak, ze by se v programu nastavila treba delka zapnuteho PC na 2 hodiny a po jejih dosazeni by se PC samo vypnulo. Dekuji za konstruktivni rady a posterhy.

Odpovědi na otázku

Hledej "Rodičovská kontrola PC". Tady je jeden starší článek s pár možnostmi:http://technet.idnes.cz/software-zdarma-rodicovsk... d6e-/software.aspx?c=A130322_193708_software_dvr

Jen dodám, že aby to fungovalo, jak má, nesmí být na PC jen jeden admin účet, ale děcko by mělo mít svůj s omezenými právy. Jinak pro něj nebude problém program vypnout.A pokud je v PC oblasti znalejší, tak ještě zaheslovat BIOS a zakázat bootování z jiného disku než z toho s windows. Jinak pro něj nebude problém buď změnit admin heslo (jsou na to bootovací CD) nebo celý systém přeinstalovat a dělat si zase, co chce. Nebo mít dokonce svůj systém na jiném disku.

Dekuji za rychlou odpoved ;) ten programek by mohl byt i klidne ten co shanim, jen ta anglictina me odrazuje

Odkaz je špatný, podělal se při odeslání. Zde je správný:http://goo.gl/t7bwTGJe jich tam hromada a spousta je zdarma a v češtině.

Asi jsme zapomnel doplnit, ze by se melo jednat o vynucene vypnuti PC, bez moznosti toto nejak ovlivnovat ;) proste uplnye stanovena doba s slus, proste se PC vypina a user uz s tim nic nemuze udelat....

Skús pozreiť na Shutdown Timer Portable

Myslim, ze jsme nasel co potrebuji. Dekuji vsem za snahu pomoci