» Poradna » Programy

Program na realné obchodovaní na burze pro mac OS X

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda někdo z Vás obchoduje na burze a používá platoformu mac os X...

Chtěl jsem si otevřit realný účet u brokera www.XTB.cz , ale mezi testovaním jejich programu na windows jsem si pořídil apple macbook pro.. s mac os X snow leopard.. a jejich společnost nemá program pro MAc..

Takže potřebuji nějakého brokera s CZ zázemím, kde bych mohl uzavřít smlouvu a zalozit si ucet pro obchodovaní...

Jelikož mi připadá nesmysl mit dual boot na applovi a jet z 99 % pod windows.. (program bych monitoroval nonstop) a virtualni syste taky neni nic moc.. vše jsem zkoušel...

Diky za rady :)

Odpovědi na otázku

nikdo z Vás nemá mac a neobchoduje ? :)

Tady moc MACistů nebude, a ti kteří jsou asi neobchodují.
Pořiď si ThinkPada s Win a obchoduj dále.

K tematu ti neporadim, na burze neobchoduju, ale priste az budes menit platformu, tak se podivej jestli na ni existujou programy co pouzivas.

No mozna ti nakonec poradim, zkus crossover http://www.codeweavers.com/products/cxmac/... Idealni to asi uplne nebude, ale lepsi nez dratem do oka asi jo

diky moc za radu,,.. crossover jsem jiz zkousel... nicméně například XTB TRADER poslední verze nejsou prý kompatibilní s CrossOver (je zde přidaná rutina pro vyšší zabezpečení a tu CrossOver nepřeloží).. Takže jsem asi nahraný :) Ja si pořidil Maca ještě dřív, než jsem se rozhod, že se do obchodovaní vložim na ostro...