» Poradna » Programy

Program na natáčení plochy

Zdravím,jaký program je nejlepší na natáčení her a podobných věci?

Odpovědi na otázku

Podle me Bandicam.

Keď máš novú nvidiu tak skús shadow play v experience.

OBS je taky fajn.

Zdravím,za sebe můžu z bezplatných doporučit Shadowplay pro majitele GPU zn. nVidia, u AMD karet existuje taktéž jejich alternativa, ale netuším jak se jmenuje. OBS Studio je také fajn, ale není to příliš intuitivní. Z placených Bandicam, DXtory a Camtasia - což je rovnou i střihový program, u Bandicamu by neměl být problém natáčet s trial verzí, ale počítej s vodoznakem na videu.