» Poradna » Programy

Program na kontrolu referátů, slohů a jiných prací

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda by mi nemohl někdo poradit. Scháním program k nám do školy. Měl by umět odhalit zkopirované texty z jiných zdrojů (tedy z knížek, internetových stránek či již zpracovaných prací jinými lidmi) ve studentských prácích. V dnešní době hledá většina dětí (lidí) různé způsoby jak obejít "těžkou práci" a to tak, že to jednoduše zkopírují přímo z internetu. Nevidím to ráda, ale dokud jim nebudu moci dokázat, že jejich práce je ve skutečnosti prací někoho jiného, nic s tím neudělám. Proto prosím zda by mi někdo neporadil ohledně toho problému.

Předem Vám děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Obávám se, že tohle není je tak nějaký program do PC... Využijte systém, který vyvíjí Fakulta informatuky MU, provozují třeba http://odevzdej.cz/...

Pani Marie, neviem o takom programe. Ale s principu fungovania takeho programu, by musela existovat nejaka databaza "tedy z knížek, internetových stránek či již zpracovaných prací jinými lidmi" o ktoru by sa opieral.

Neviem presne Vas odbor ale pochybujem, ze by sa vhodna databaza nasla.
Vytvorit takuto databazu, by trvalo mesiace alebo roky, podla hlbky zaberu (kto by to zaplatil).

Keby islo len o "již zpracovaných prací jinými lidmi" vo velmi specifickom odbore, tak este.
Ale z " z knížek, internetových stránek" to je utopia.

Keby som Vam napisal program, ktory by vyhladaval urcity text (to neni az taky problem) a dal by som prehliadavat WEB, tak aj s obmedzenim na Weby.CZ by to hladalo jeden odstavec, jedneho ziaka tyzdne (pri beznom skolskom pocitaci, alebo notebooku).

Inak ako uz nie najmladsi s Vami suhlasim: "V dnešní době hledá většina dětí (lidí) různé způsoby jak obejít "těžkou práci"
Uz len v tejto Poradni vidim, ako mladym robi problem napisat smysluplny dotaz.

Prajem Vam pekny vecer a ked Vam niekto napise, ze taky program existuje, nechcel som skodit.

Dobrý den,mám udělat slohovou práci na téma hodiny mám popsat svoji nějakou neoblíbenou věc.A já jsem si vybrala hodiny.