» Poradna » Programy

Program na jednoduchou animaci postav

Nedávno jsem zahlédl něco jako "domácí video", kde bylo několik postav v které byly namluveny a dělaly několik obyčejných pohybů (chůze, sednutí si, braní telefonu apod). Graficky byly asi na úrovni postav ve hře DOOM2- no asi o něco lepší. Prostě jeden z party udělal takové video pro zbytek, aby se pobavili. Těm postavám vložil do úst oblíbené fráze zúčastněných a byla to docela sranda. Nevíte v čem by se dalo něco podobného udělat?

Odpovědi na otázku

Skus program "animatoy" je to cesky program a velmi lahko sa v nom robi. Tam su animacie tak na urobni southparku ale samozrejme podla toho ako na tom vies robit.

zkus 3D studio max ... neni sice moc jednoduchý ale je skvělý

Kdyby tak bylo něco jednoduchého, kde už by ty postavy byly vytvořené nechalo be s nimi jen pohybobat a nechat je mluvit...

no vsak v animatoy mas uz postavy.

Když v tom videu, co jsem viděl byly ty postavy takové lepší, reálnější...

a co si proste stahnout 3DStudio a pak nekde na netu sehnat hotove postavicky ... je toho tam spoustu

sqely programek sem jmenuje Poser mam dojem,že verze 5 je freeale už je i novější verze 6 a dokonce už vylezla i verze 7,řekl bych,že ty postavy v ní vypadají velice dobře,hlavně ty hambaté http://www.instaluj.cz/cz/katalog/fotky-design/3... na googlu Corious Labs Poser a určitě tam najdeš hromadu informací