» Poradna » Programy

Program na hromadné stahování obrázků..

Dobrý den,

existuje program, který stáhne z placených stránek všechny obrázky ?

Odpovědi na otázku

To zavání černotou

placenych stranek to myslis jako jaky ? pres Operu muzes ze stranek jako Natiobal Geographic, nebo z techto anebo z http://digiarena.e15.cz/... stahovat vsecky vystavene fotky normalne i tak (ukladat)

Chtelo by to konkretni odkaz nebo detailne popsat, jak ta stranka vypada.
Pokud jsou to odkazy (napr. miniatury) odkazujici na HQ soubory, tak napr. doplnek do FF DownloadHelper to zvladne.
Pokud se jedna o stranku s HQ obrazky, tak donedavna fungoval opet doplnek do FF ImageDownload (btw nevite nekdo o necem podobnem, co by jelo pod FF 3.6+?)

Takze reseni k ImageDownload je rozbalit *.xpi soubor (napr. Winrar) a vhodne editovat MaxVersion. Rucni instalace rozsireni se dela jednoduse: zkratka otevrit xpi soubor ve FF (Soubor - Otevrit).