» Poradna » Ostatní

Program na efekty videa v češtině

Poraďte mi prosím nějaký podobný program na kvalitní výrobu efektů a jiné-jako je na př. Adobe After Effects CS4 a hlavně aby byl v češtině. Moc děkuji.

Odpovědi na otázku

to je dost nekonkrétní. O jaké efekty jde (jakého typu)? Lecos má i Pinnacle Studio 14 HD Ultimate a to je komplet česky. Pokud není Adobe v češtině, tak nic jiného asi neseženeš.

asi se budu muset trochu naučit anglicky protože efekty z Pinnace znám chtěl bych lepší jako jsou v .Adobe After Effects CS4 ale i tak děkuji.