Program na DVB satelitní karty

Jaký program je nejlepší na příjem programů přes DVB satelitní kartu.Mám usb kartu 4OOe od pinnacle, ale zatím se mi to s tím jejich softem nepodařilo zprovoznit.

Odpovědi na otázku

Chyba je ale u tebe. Kdyby sis koupil třeba SKY STAR2 tak máš k dispozici cca 10 free programů. Je potřeba kupovat to co má většina, ne to co nemá skoro nikdo

A umí ta karta vypalovat přímo na dvd.

Na DVD-RAM umí ukládat jako na další HDD. Po kud očekáváš, že to přehraješ v DVD přehrávači tak ve většině těžko - neudělá se autoring.Podle mě je lepší nahrát na HDD sestříhat a vypálit

jj, skystar2 je fajn karta, sice nema hw decoder mpeg2, ale za cenu pod 2kkc je dobra. a je docela podporovana. ja na ni pouzivam ProgDVB, je to free a update je relativne casty :)

Odpustte mi lamovitou otazku, ale: naladim pres tu kartu BBC World?

jo, BBC World i BBC Prime ;)

pinnacle zvykne robit slusne veci, pozri navod, ak to stale nepojde chod sa poradit s predajcom ze preco to nejde.Otazka je typu "nejde mi auto, co mam robit", takze asi len hladas niekoho kto ma presne tu kartu, ja nie.

http://www.dvbskystar.com/ Sice taky neznám důvod proč by to nemělo fungovat s orig. softem, ale  alternativní soft má spostu výhod....Zkus Alt-DVB for Pinnacle PCTV cards,

S prodejcem se radit nemůžu,protože je to na dobírku.Ale je to jedno,pošlu jim to zpátky.Všechno je nainstalované,ale v ten moment,když to má hledat sat stanice,se to sekne a šlus.Dokonce i v home theatre.A jiný systém vyzkoušet nemůžu,protože podporuje jen XP.Chtěl jsem tu kartu,protože podporuje burning přímo na dvd,ale byla to chyba.Vždyť ten jejich soft ani nedetekuje zvukovku na noťasu.

Tazko doporucit najlepsi, na Skystar 2 su najlepsie (freeware): - ProgDVB - ma timeshift, chybne nahravanie, nema PIP- Alt DVB - ma PIP - obraz v obraze, nestandardny vzhlad, nema timeshift- DVB Dream - bezchybne nahravanie, oblubene stanice s moznostou blokovania (detska poistka), zatial nema timeshift ani PIP DVB Dream - www.dvbdream.org Here is a list of supported devices that have been so far tested. - Pinnacle PCTVSat  ...takze mozno pojde aj na tvojej karte.

Tak je to ovladačem.Ten DVB Dream je přehledný a sám napíše,že nemůže najít hardware.Ani dole není žádná iconka.Je to jasné,takže karta pujde štandopédem zpátky.

DVB Dream nemusi podporovat presne ten typ karty co mas ty. Ale ked ju posles naspat, odporucam ti ako ostatni Skystar 2, nikdy som nemal lepsiu kartu v PC - co sa tyka pomeru cena/vykon.

http://www.exac.cz/  - zástupce pinnacle pro cz.

TAk a jedna úplně základní - k čemuže vlastně tyhle karty jsou?Prdnu to do compu (to chápu) a dál? Co na to chytím? (gratis + co za money?)  díkyM.

No sem tam se na warezu objeví nějaké pluginy,s kterými se dají chytit kodované stanice,ale mě spíš zajímá jiná věc.Otázka pro zkušené-dá se pomocí cardbusu v noťasu,redukce a karty czechlink v takových externích kartách chytat české programy,existuje na to software.(takzvaný CI modul cryptoworx).

studuj zde :http://www.skystar2.info/index.phppro CW se používá u SS1/2 karet čtečka Phoenix, která se připojije na com port a do DVB přehrávače se dodá plugin CWCamEmu, osobně to používám u své Skystar 1 a je to plně funkčí jak na CZlink,Slovlink,pokud by jsi měl kartu i UPCbohužel u externí USB Skystar je pouze USB 1.1 a to nedostačuje na Czechlink kvůli vysokému datovému toku

No a jaké řešení je u notebooku.Funguje to všechno i u jinných karet s USB 2.0 a dá se ta čtečka připojit i k noteboku.

bohužel namám povědomí, jaké USB DVB-S zažízení jsou na trhu a hlavně jaká je jejich podpora u alternativních přehrávačů(to je důležité, protože originál softy většinu nemají podporu na přidávání plugin a to je to hlavní) zkusil bych se spíše poradit s některým prodejcem jaké zkušenosti s těmito zažízeními, třeba zde : http://shop.satplus.czta USB verzr Skystar2 je v pohodě, akorát právě Czechlink vysílá s datovým tokem, který je už pro USB 1.1 na hraně a takové HDTV je bez šance

ještě ta čtečka, pokud má NB com port, tak určitějinak by asi nejjednodušší byl stolní sat. přijímač s nahráváním, či s možností propojit s PC na hrávat na PC, ale tohle už taky není moje parketa, sám mám Skystar 1

Ten com port je jaký.Na notebooku mám akorát USB a paralelní.A jinak,nechystají se ti Sky Staři udělat verzi usb 2.0,vždyť verze 1.1 je na dnešní dobu trochu profláklá.

tak asi com port nemáš, možná by ses mohl zajímat na variantu Dreambox (budeš mít plnohodnotný stolní přijímač) a nahrávat z něj přes LAN