» Poradna » Programy

Program na čtení - PDF

Ahoj, hledám a nenalézám praktický program na čtení na PC, v Adobe Readeru to je vcelku v poho, ale ocenil bych nějaký noční režim, nebo možnost regulovat jas a kontrast u dokumentu. Dále bych si potřeboval v dokumentech zvýrazňovat a vpisovat poznámky (např. významy cizích slov), na minulém počítači jsem měl program, který uměl různé barevné zvýrazňování alespoň, už si ale též nevzpomenu co to bylo zač. S těmi programy na čtení knih na desktopu je to vcelku svízel, nebo jsem jen narazil na ty blbé. Máte nějaké tipy? dík

Odpovědi na otázku

Kup si čtečku el. knih s e-inkoustem. Tvé oči ti budou velice vděčné.

voe. budu si kupovat deset zařízení a pak je asi tahat sebou... raději neodpovídej když neumíš odpovědět rozumně