» Poradna » Notebooky

Program na činnost procesoru, grafiky

čau, je nějakej program kterej by mi ukazoval na jakou jedu grafiku, jak jede procesor - jak je nataktovanej, jestli jede na turbo nebo ne? něco tady mám ale ukazuje to jen na kolik procent je vytížen

Odpovědi na otázku

AIDA64http://www.aida64.com/instalovat se nemusí, pokud ti Trial bude vyhovovat dokup si licenci. A co vidí všechno, vč. možnosti testování, nejen PC ale i monitoru. Dále SW, je S/N licence, vše o HDD, ZD, GPU a jeho výpočtových možnostech, vytížení nejen jádra, CPU to samé, rychlosti větráků, typ a časování RAM a mnoho a mnoho dalšího.

CPU-Z a GPU-ZUkazuje ti jak rychle jede procesor, FSB, násobič a všechny tyto srandy. GPU-Z ti zas ukáže rychlost jádra atd...

děkuju a jak tam poznám jestli právě jedu na intel hd nebo na nvidii?

Jak jak poznáš, jestli jedeš na integrpovanou grafiku, nebo na interní grafiku ve slotu? Tak snad podle toho, ve kterém konektoru máš zapojený monitor Pokud máš kabel třeba v integrované grafice, tak se ti z interní signál do monitoru nijak nedostane.

mám notebook, zajímá mě jestli právě jedu na intel hd grafiku a nvidia je vypnutá a nebo jedu na tu invidii