» Poradna » Programy

Program na aktualizovaní driverů.

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zdar existuje nějaký free program na aktualizovaní driverů. Nebo nějaký placený s klíčem :) Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

windows update

a k comu je to dobre? Ty potrebujes mat vsetko nove, teda aj nove problemy?

Pokud už pc nepotřebuješ tak si to určitě nainstaluj, jinakto nepotřebuješ!

Programů na to je dost, spolehlivost je diskutabilní. To už se rovnou můžeš spoléhat na Windows Update. Sotva mi nějaký program, najde správné ovladače pro notebook. To si radši zajdu na stránky výrobce notebooku a nebo použiju program, který je na aktualizaci ovladačů, v notebooku.

Hmm, napadá mě například Edge, zavítáš na stránku výrobce HW, stáhneš novější ovladač, spustíš setup, next, next, next, finish a hotovo, ovladač je aktualizovaný.

...a odrazu nebude komponent fungovať.... Nie každý "aktuálny" ovládač je ten pravý, najmä ak sa niekto spolieha na automatické aktualizovanie ovládačov.Ak to niekto chce robiť - nech si predtým VŽDY vytvorí bod obnovy (v prípade kolapsu sa vráti späť "v čase"....

Ještě lepší je bitová kopie systému, to je tutovka, že vše bude funkční. U notebooku by asi neměl být problém s novými ovladačemi. Teda předpokládám, že výrobce ty ovladače, pro konkrétní notebook patřičně otestoval. U PC už je to jiné, tam se nedají otestovat, všechny možné konfigurace.

Na Windows žádné takové kraviny nepoužívej.Já osobně používám Muon Updater.