» Poradna » Programy

Program Malování ve Windows, je něco podobného i pro android?

Potřebovala bych radu.Na notebooku s Windows systémem je program malování. Já ho ráda používám. Chtěla jsem se zeptat jestli je nějaký podobný program i pro Android tablety. Potřebuji podobný jednoduchý program, kde je plátno a jde měnit velikost plátna, možnosti zvětšení a zmenšení (lupa) a kde je obdélníkový výběr nějaké části obrázku a lze ho kopírovat a posunovat libovolně po plátně. Nechci žádné složité programy s prací s vrstvami.

Odpovědi na otázku

Konkrétně to co požaduješ na Android nic takového není. Takže si najdi něco na obchod play podobného.