» Poradna » Programy

Program který zobrazí čas jak dlouho startují jednotlivé programy ve Windows 10

Prosím poradtě mi nějaký program kterým bych zjistil po spuštění počítače startovní časy všech nainstalovaných programů ve Windows 10 abych věděl které programy mi nejvíce zdržují spuštění počítače - které bych eventuelně odinstaloval nebo u nich nějak pozdržel start.Díky

Odpovědi na otázku

https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downlo... Drive na to byly i nejake uzivatelsky privetive hlidace, ale pak se casto ukazalo, ze nejvic start pocitace zdrzuje prave ten hlidac...

Díky moc za obě výborné doporučení - naschle...............

Jestli ještě používáš klasický disk, tak doporučuji přejít na SDD. Pak rychlost spouštění nebudeš muset řešit.

Ovšem "startovní časy všech nainstalovaných programů ve Windows 10" je povídání o něčem jiném, než "které programy mi nejvíce zdržují spuštění počítače".