» Poradna » Programy

Program, který reaguje na dění na obrazovce a "jedná" podle instrukcí?

Dobrý den, Ahoj,prosím o radu. Sháním softík, který by dokázal podle předem daných instrukcí reagovat na dění na obrazovce. Například, když mám zapnutý PC a někde vyskočí nějaké okno, tak by byl program podle instrukcí schopný sám kliknout na místo, které předem určím a tím třeba okno zavřít, nebo v něm provést nějakou akci. Našel jsem třeba AutoHotkey a jemu podobné programy, ale ty zřejmě nejdou použít pro tento účel.Víte někdo o něčem takovém?Děkuji za každou radu,H0nzys

Odpovědi na otázku

Obávám se, že to už bys chtěl opravdu moc. To asi neklapne...

Meleš nesmysl protože jsi lamička.

Pokud chceš program, který ti ušetří myšku a čas při VYDĚLÁVÁNÍ KLIKÁNÍM tak máš SMOLÍKA PACHOLÍKA. Ale nebuď smutný - stejně by jsi pouze ztratil čas a vydělal HOUNO.

V autoitu to jde udělat naprosto jednoduše a zvládne to i vypatlaná lamička.Mimochodem autohotkey je osekaná odnož staré verze autoitu.Takže vyčešeno a hurá a jde se spamovat, jaké tu bude téma?

Nejedná se o vydělávání klikáním na reklamy. Popravdě ani nevím, že se to ještě dělá a někdo na to věří :D Potřebuji zkrátka softik, který by nahradil určité úkony dle předem daných instrukcí když nejsem u PC. Ale to asi nenajdu. Musel by rozpoznat kde na obrazovce zrovna proběhla nějaká akce a reagovat na ní podle předem dané instrukce...

Co chceš hledat? Tak si to naprogramuj.

A můžeš tedy sdělit o co přesně jde, pokud jsem se mýlil a z něčeho tě neprávem nařkl, klidně se ti omluvím.

Odpověď máš níže. Dodržíš slib ohledně omluvy, nebo se z toho budeš vykrucovat jako velký chlap?

Pokud to máš na úpravu fotek nebo jinou činnost pak se ti hluboce omlouvám. A poradím ti, že já automatické úpravy svěřuji Adobe Ps, a dělá je za mě "Akce".> Obrázek načte z dané složky, upraví podle instrukcí, uloží do jiné složky. Hotovo. Nevím přesně jaké programy ti pracují a co je ruší, možná ještě dodám, mašina která něco takového má dělat musíš jinak spravovat. Instalovat pouze OS, používaný SW (minimálně instalací) v případě, že data nejsou veřejná - není připojena k sítí, vypneš všechny aplikace i služby, které nejsou potřeba.

Už jsem ti napsal, že to jde udělat v autoitu. Co furt jako řešíš?

Něco jako "Advanced mouse auto clicker" by šlo?https://www.youtube.com/watch

Bohužel v mém případě ne, ale děkuji

Automate, AutoIt a další skriptovací programy.Cokoliv se s tím dá celkem jednoduše udělat i s detekcí dění v určitém místě obrazu, ale to už není oplně triviální záležitost.Stačí použít google a nezakládat další blbý vlákno který tady je už asi 3x za poslední půlrok. (pokud si to teda dokonce nebyl ty kdo se na to před časem ptal).Přestaň mlžit a odpověz nám konkrétně k čemu to chceš, uvidíme jestli to má vůbec zmysl se tím zabývat. Nebo se bojíš že to tady čtou správci tvý oblíbený MMORPG a zabanujou tě podle nicku ??

Zdravím. Nepsal jsem, hledat jsem zkoušel, ale nic konkrétního jsem nenašel. Hry nehraju, na reklamy neklikám. Často upravuji videa a fotky. Problém nastává ve chvíli, kdy dochází ke zpracování většího objemu dat, což zabere hrozně moc času. Jednou za čas mi systém nebo program hodí nějaké upozornění, které třeba dočasně pozastaví chod softíku na úpravu. A jelikož nechci sedět u PC (nechávám ho zapnutý a jdu od něj) a klikat když se něco objeví tak sháním něco v čem bych si přednastavil jednotlivé úkony dopředu (někdy se dává OK, jindy zase storno atd., není to stejné a neobjevuje se to ve stejné části obrazovky). Je to trochu srozumitelnější ?

Znovu ti píšu, stejně jako on, udělej si to v autoitu, jestli toho nejsi schopen, za 500 kč ti to udělám.

Ptal se, k čemu to potřebuji

tak na tu činnost co píše (dávková úprava fotek) stačí vybrat soft co to zvládá bez ptaní a sám.Programů na dávkovou konverzi fotek je celá řada, kdyby to nestačilo tak i starý verze photoshopu mají akcí který se dají nahrát a pak pouštět i na celou složku fotek..

Užívateľ 1.0