» Poradna » Programy

Program GIMP 2 - nejde tisk

Dobrý den, mám program na upravu fotografií GIMP 2, upravím vněm fotku, dám ji vytisknout, tiskárna chvíli dělá že "jde tisknout" na PC vyjede že probíhá tisk. Ovšem tisková uloha se rázem zruší a tiskárna nic nevytiskne.

Dělá to jak přes Wi-Fi tak přes USB

Tiskárna HP Photosmart B109n-z a software mám ten nejnovější dostupný na stránkách HP + Windows 7 64bit

zkoušel jsem to na dvou počítačích a všude stejné. Nevíte někdo jak to rozjet ??

Díky

Odpovědi na otázku

KDyz obrazek ulozis tak vytisknout jde?

pokud ten obrázek uložím, tak ano vytisknu ho ale roztažený na celou stránku a já potřebuju zachovat původní rozměry, zkoušel sem to v malování i v GIMPu a tam se mi to právě povedlo ale nejde tisk...

vyexportuj do pdf a pak až tiskni

myslíš vyexportovat z GIMPu a nebo jako už uložený ? jako .jpeg

a co má společnýho .pdf s obrázky

GIMP 2.?.?? Je získán jakým způsobem a hlavně z jakého zdroje?
Co zkusit: http://portableapps.com/apps/graphics_pictures/gi... ... ?
Nutno počítat také s tím, že GIMP je na redmondské systémy portován "z rozmarnosti"...

zkusil jsem i ten co jsi mi poslal a bez výsledku dělá to pořád to samé.

Nestálo by za to vyzkoušet jiný program,třeba Paint.NET 3.5.10

stáhnul jsem, naistaloval, v programu je obrázek tak jak má být, jakmile dám print, už mi tam zase skončí windowsácká tabulka print a obrázek mi vyjede na celou stránku.

V podstatě řešim to že na obrazovce mám obrázek a v té samé velikosti když ho vytisknu a zpětně přiložím na monitor tak to musí sedět.

Díky

Nemáš náhodou někde zaškrknuté,přizpůsobit stránce,třeba u nastavení tiskárny?

já jsem prošel v nastavení tiskárny snad všechno, a vím že jsem to tenkrát nastavil v malování ale už nevím jak, jo kdyby to šlo z gimpu tak sem ani nepíšu, otázkou je jestli ten by to vytiskl normálně, a ikdyž mám v malování maličkej obrázek tak ta sku***ná tiskárna ho vytiskne přes celou stránku