» Poradna » Programy

Program FRST

Dobrý den,Chtěl bych se zeptat na jakém principu funguje program FRST co se používá zde na fóru a co se tam vlastně najde

Odpovědi na otázku

"Farbar Recovery Scan Tool, zkráceně FRST, je utilita sloužící k detekci malware na vašem počítači či notebooku.FRST poskytuje přehledný log, ze kterého mohou vyškolení odborníci vyčíst základní informace, potřebné k desinfekci vašeho počítače."https://forum.viry.cz/viewtopic.php

Ano, ale jak to vlastně funguje? Dá se na to spolehnout? Když jsem jednou viděl log, bylo tam Whitelisted. Whitelist jsou přeci legitimní položky že?

Nejsem odborník na počítačovou havět. Na tom foru, na který jsem dal odkaz, ví lépe, jak ten program pracuje a jaké jsou jeho silné a slabé stránky.