» Poradna » Windows (a jiné OS)

Program Files (x86)

Dobry den, na mem starem pocitaci (Vista) mi nejde z niceho nic otevrit Program Files (x86). V pohode to slo a pak mi vyskocilo ze pruzkumnik windows prestal pracovat. Zkousel jsem to hodne krat a porad to stejne. Poradte prosim nekdo. Predem diky

Odpovědi na otázku

Tak restartuj PC a je to.

Neni zkousel jsem to..

Použij bod obnovy z doby kdy to šlo.

Bod obnovy tam nemam.

Prosim pomozte nekdo

A jak ti asi máme pomoct, když nemáš zálohy ani bod obnovení? Prostě budeš muset přeinstalovat systém.

Píšem to znova, ale je to marné, je to marné:1. užívatelia, ktorí zálohujú2. užívatelia, ktorí o data ešte neprišli3. užívatelia, ktorí o data prišli a poučili sa4. užívatelia, ktorí o data prišli a nepoučili saUž vieš ktorá kategória je najlepšia? Ak by si mal zálohu, za pár minút máš problém vyriešený. Spusť pre istotu chkdsk c: /f /x (vyžiada si reštart) a ak nepomôže, oprav sys. súbory sfc /scannow. Ale záloha je záloha....