» Poradna » Programy

Program cd label print nejde nainstalovat

Dobrý den,stáhla jsem si ze stránek tiskáren canon prográmek cd label print, který se po rozkliknutí jakoby rozbalí, a výsledkem je pouze titulní etiketa programu, bez dalšího otevření. Program znám od dřívějška; byl bohužel v pc smazán při reinstalaci systému ze zálohy. Prosím poraďte, myslím, že chybu při instalaci nedělám - díl předem kamidra

Odpovědi na otázku

Hm, zkus mód kompatibility s W2000 či starším nebo si stáhni jinou verzi. Také si prověř pokud tam mají kontrolní součet (často je dnes již uveden, SHA1) na shodu, tedy že SW se stáhl nepoškozený.