» Poradna » Programy

Program ABC Torrent špatné ukončování

Dobrý den,Mám nainstalovaný program ABC Torrent, ale když ho vypnu, a následně chci vypnout PC, tak se mi objeví takové okno, že program ABC neodpovídá, i když už má být vypnutý. Proces ABC.EXE totiž je pořád aktivní i po zavření programu. Neví někdo jak tomu zamezit?

Odpovědi na otázku

Na torrenty je fakt dobrý program Azureus nebo třeba BitComet.Kdyby ses mě zeptal, dávno bych tě seznámil s úskalími atd ...ABC odinstaluj ...

No to jsem přehnal, je moc hodin ...

Ale Azureus vyzkoušej

http://www.stahuj.cz/internet_a_site/bittorren... Azureus, má češtinu v menu a dobrou nápověduABC obvykle ( podle kámoše ) setrvává při downloadu,zatímco u jiných programů to není až tak složité.