» Poradna » Programy

Program-ABAKUS

Ahoj. mám problém s programem abakus od axa. kdyz ho spustim napisemito ze vyprsela licence a že ho musim aktualizovat.. Tak to odklikam a dostanu se až k bodu kdy program začne stahovat aktualizaci ( www.axa.cz ... ) no a když program chce zacit stahovat [Patch2110]
Name=Abakus verze 2.1.1.0 tak to napiše špatna velikost souboru,zkoušel jsem ho manualne stahnout a nainstalovat ,ale po nainstalování patche se mi už nespusti abakus. zkoušel jsem restart reinstal ale nevím si rady a ten program nutně potřebuji Prosím o radu jak program zprovoznit Díky

Odpovědi na otázku

tady ho aktualizujes

http://ulozto.cz/hledej/...

a proc proboha ziveho nekontaktujete technickou podporu vyrobce?