» Poradna » Programy

Program - optimalizace WinXP

Zdravím,
rád bych se zeptal jaký program používat pro optimalizaci Windows. Jde mi hlavně o starší verzi XP Professional. Mám doma legální plné verze programů TuneUp Utilites 2008 a Ashampoo WinOptimizer 2008. Nevím který program použít, ale co jsem slyšel několik názorů, tak TuneUp je prý výborný. Dříve jsem používal také Advanced System Care 3 FREE. Ale nechci mít na optimalizaci dva, tři programy, to pak ztrácí smysl. Nebo mám zvolit úplně jinou utilitu? Pokud ano, napište mi prosím její název, ať si ji mohu sehnat. Hlavně bych chtěl, aby optimizér zvládal čištění RAM, vše s registry (defrag, čištění), defragmentaci, smazání zbytečností (jako umí Cclceaner), optimalizaci (celková - něco takového umí advanced system Care), mazání cookies a historie, odstranění spyware a adware a spoustu užitečných věcí, ale aby vše bylo v jednom programu, napadlo mě, dát si takový program vyrobit, ale ten by stál v řádech desítek tisíc či více, tak prosím o radu. Předem všem děkuju za jejich radu či názor . Jawa

Odpovědi na otázku

ten TuneUp je dobrý program, ale nemůžu potvrdit, nepoužívám. já si jenom občas zapnu CCleaner ale to s tím myslím moc nesouvisí. jinak Advanced System Care obsahuje čištění ram. je potřeba vyzkoušet který vám nejvíc vyhovuje

Hezky, další TuneUp, tentokrát od AVG http://www.avg.com/cz-cs/avg-pctuneup... kdo to vyzkouší jako první?

nic extra

akurat dalsia sracka akoze cistiaca

rozdrbe ti cely pocitac a za 4 mesiace das 20€ za novu instalaciu

pouzivaj mozog nie tune up

doporučuji advanced system care 3.7 - přehledný a opravdu má všechno pro optimilizaci !