» Poradna » Programy

Profil uživatele na síti (jak ho zničit???)

Prosím o radu,jednoho dne se (bez příčiny, které bych si byl býval schopen všimnout) začalo dít toto:po zalogování do sítě Novell (z Win98) se celý uživatelský profil zkopíruje na servr sítě (do adresáře, který mi admin přidělil pro zálohování dat) a příště má systém vždy snahu ho tahat odtamtud. Kduž tam všechno smažu, při nejbližší příležitosti to tam nasype znova (v okně s debilním gejcovým bubínkem s titulem "Probíhá vytváření profilu uživatele"). Dřív to nedělalo a nenašel jsem nic, kde by se něco podobného dalo povolit nebo zakázat.Co mám, prosím vás, udělat, aby s tou šaškárnou přestal??? Na servru to zabírá mrak místa a vůbec o to nestojím, aby pořád něco stěhoval sem a tam.Díky za podnětné rady.

Odpovědi na otázku

A co na to povida Admin?Nemas neco v Loginscriptu?

Admin NEVÍ Login-script a Profile-script jsou nastaveny na ale funkci Run scripts nemám zaškrtnutou, takže myslím, že v tom to není.

patřilo tam ...nastaveny na 'DEFAULT', ale...

Je to nějaká položka v registru, teď si nevzpomenu jaká.

Registr HKLM\Network\Logon\hodnota UseHomeDirectory na 0.

Díky, díky, zabralo to, stěhování profilu tiše zdechlo!!!Jen mě fascinuje, proč to všechno najednou zničeho nic začalo - položka UseHomeDirectory tam vůbec nebyla.