» Poradna » Windows (a jiné OS)

Product Key

dobrý den, včera jsem počítač vypnul a vše v pořádku, ale dnes jsem ho zapl znovu a píše mi to, že windows 7 ultralime není aktivovaný. Problém je, že nemám ani dvd s windows 7 a lístek kde je napsaný product key. Poradí mi prosím někdo, kde si můžu product key windows 7 ultralime stáhnout.Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Key nikde nestáhneš, proč by to mělo být někde ke stažení A jsou tedy vůbec legální?

Možná se ptám špatně ale co jsou ultralime windows? Ještě jsem to neslyšel.Buď to jsou to ultimate a potom dost pochybuji o legálnosti a nebo je to jakási edice ultralite co jsem koukal na googlu a to určitě není ofiko distribuce.

Jestli nemyslel "ultra lama"

Potřebuješ product key, což je jen pár písmen a čísel. A jak ho získat, třeba tím že si ten Win člověk koupí, pokud máte sériové číslo těch windows a fakturu, tak by snad mohl MS to licenční číslo nějakým způsobem poskytnout, nikdy jsem to ale neřešil, licenční klíč si dobře uchovávám.

a tys kdysi vypláznul skoro 10 litrů za krabicovku Win7 Ultimate jo ? To jsi teda frajer... Tak holt budeš muset tu krabičku se samolepkou najít...

on nemá ultimate, ale ultralime

tak "lime" je limetka. A jak říká klasik "Když nemáte limetku, tak tam dejte citron". A ten v provedení "ultra" existuje:https://www.monsterenergy.com/cz/cs/products/monster-ul...

Nebo když toho kasika ještě větší klasik parodoval, tak " když nemáte cibuli, tak tam dejte citron a když nemáte ani citron, tak tam nedávejte nic" :)

mno, nevím, kolik lidí by si takový "Monster Ultra Cibule" koupilo I když mohlo by to mít úderný slogan ala"Monstrózní chuť která tě dožene k pláči."

Netuším co to je ultralime, ale aktivované nejsou proto, že jsi neměl legální licenci. Microsoft čas od času ty nelegální licence koupené různě "výhodně" po internetu sází na blacklist a tím je deaktivuje. No a ty máš jedinou legální možnost, koupit si oficiální licenci za normální cenu, ne falešnou za pár stovek od podvodníků.

Přesně tak,pokud kdokoliv pustil do svého PC s W7 aktualizaci KB971033,tak je "pod kontrolou" pravosti.

Jednou se mi stalo to samé, naštěstí KMSpico to jistí

mas stim KMSpico skusenosti? Vazne to funguje?

Nakopat do prdele bys nechtěl?

Jojo