» Poradna » Web a internet

Prodirectsoccer

Dobrý den, chtěl sem se zeptat , zdali je tento eshop podvod nebo ne, děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

stačí si prečítať hodnotenia na webe a zistíš,že je to neseriozny obchod,ktorý buď posiela zákazníkom tovar odpadovej kvality,alebo pri požiadavke zaplatiť zálohu dopredu za objednanie nepošle nič a nereaguje na maily.......takže radšej pozri inde....

Kontakt jedine cez telefón (predvoľba +44 = UK), alebo cez e-mail ---> žiadna záruka pre prípadné neskoršie kontaktovanie v prípade problémov. Žiadna adresa, miesto = nespoľahlivé, hraničiace s podvodom.....

Ja som odtial objednaval uz minimalne 4x. Objednaval som aj pred 2tyzdnami a vyzera to tak ze im to prerasta cez hlavu, ze toho maju vela... objednal som 3ks kopaciek a prisli len dvoje a ziadne vyjadrenie k tomu tretiemu paru, takze katastrofalna komunikacia. Ale kvalita tovaru je ako ma byt