Prodejnost PC

Přišel jsem si pro radu,ohledně prodejnosti PC, jelikož ho nevyužívám a plánuji mít jen 1 notebook. Je tento PC ještě prodejný případně za kolik?i5 760, GTX 560Ti, 256GB SSD + 14TB HDD (4x2TB + 2x3TB), 8Gb RAM 1866Mh, , Bluray mechanika LG, chlazení 7x Noctua NF-S12ULN, zdroj 650W, skříň HAF 912, Windows 10.Případně prodej bez HDD (používám PC na filmy).Díky za pomoc Martin

Odpovědi na otázku

Prodejné je cokoli a to skoro vždy. Záleží jen na koho narazíte. A cena? Záleží kdo co dá.Rada zní tedy takto. Podívejte se na bazaru za kolik se prodává, ram (ty podražily), grafika, bluray mechanika (ta má určitě cenu, pokud funguje OK), Noctua větráky také nejsou nejlevnější, byť jeté. Atd...Udělejte si obrázek, něco k tomu přidejte za ostatní věci a zkuste to prodat.Vychvalte to do nebe, že to je přeci i5 (byť výkonem to už dnes neodpovídá ani levnému pentiu či celeronu), lidi na tohle pořád slyší (bohužel), a uvidíte. Bazar se neřídí logikou.Jinak to ale nějakou cenu má. Máte rozumnou skříň, dobré chlazení, velké disky, dokonce ssd a bluray. Jen deska, procesor a grafika je už prostě mimo. Kupce by si to mohlo najít.

Děkuji za radu.

HDD neprodavej. Realne za ne dostanes 4-7 tisic* a za to si 14TB tezko koupis. Pokud je nechces vymenit kvuli zaruce, nahrade za vetsi nebo koncici zivotnosti, tak je nech.Osobne si myslim, ze vic jak 500kc za TB ti za jety disky nikdo dneska neda a kdo se mnou nesouhlasi tak mu mile rad prodam 10x3TB a 4x2TB

Děkuji za radu