Prodejní cena top PC z roku 2021

Ahoj, od doby, co jsem si koupil notebook, tak jsem počítač zapnul asi tak 2x a to jsem ho ani zapínat nemusel. Takže přemýšlím že ho prodám. Proto bych poprosil o odhad prodejní ceny. Specifikace:CPU - Ryzen 5900xGPU - EVGA RTX 3080ti XC3 UltraRAM - Kingston Renegade 3600Mhz CL16 2x16GBDeska - Asus ROG B550-A GamingZdroj - 750W Corsair RM750X bílý (2018) Skříň - Fractal Design Meshify C bíláNvme SSD - Crucial P2 1TBSata SSD - Samsung QVO 2 TBChlazení - Wovibo 240MM ARGB4x větrák Wovibo 120mm ARGBVšechno krom chlazení a ventilátorů kupováno 10/2021 u CZC, tudíž vše je ještě nějakou dobu v záruce! Počítač vypadá moc hezkyhttps://ctrlv.cz/CQsThttps://ctrlv.cz/57XcPředem díky za pomoc. Původní cenu ani nezmiňuji, jen mě prostě zajímá, než se rozhodnu prodat, kolik bych cca mohl dostat.

Odpovědi na otázku

Neřeš tu nějakou teoretickou cenu mezi lidmi, co si umí koupit lepší PC. Pořádně to nafoť, popiš a někam to vystav za klidně nesmyslně velkou cenu (klidně blížící se té původní). Velice rychle se ti ukáže, za kolik jsou lidé ochotní to koupit. Hledáš jednoho kupce, co dá co nejvíce, nikoliv líbivou cenu pro kohokoliv.

Tak to je bohužel to, co se ti bude prodávat velmi blbě.Proč jsi to nutně musel mít asi raději neřešit.Počítej s cenu +/- poloviční než jak jsi nakoupil. A to vzhledem k "cenově krvavému roku" kdy jsi nakoupil beru ještě jako optimisticky.Takže cena to, čím musíš zaujmout.

Je mi jasný, že cena bude nízká vzhledem k dnešním cenám a vzhledem k ceně pořizovací, tehdy jsem ten počítač poteboval skrze práci, ale už mám práci jinou a počítač mi tady jenom stojí a práší se na něj. Takže pro mě bude lepší mít aspoň nějaký ty peníze z toho, než to mít dál stát na stole a sledovat, jak hodnota klesá ještě víc a víc.

Cena bude odpovídat tvému úsilí najít výhodného kupce. Rychle a levně to dokáže prodat každý.

a ked zas o pol roka budes potrebovat pc, tak kupis dalsi? Nevymyslaj, prerobis na tom. Teraz som musel byt tyzden na tomto priyebanom tablete, este ho budem raz potrebovat a potom ho rozbijem 5kg kladivom. Zlaty 40" monitor!