» Poradna » Ostatní

Proděj věcí na internetu

Ahoj, chci se zeptat jak efektivne prodat velky pocet veci naraz. Zkousel jsem je davat do skupin na Facebooku ale vetsinou se rychle ztrati a rucne to postovat na bazos taky, mala uspesnost + to po 2 mesicich smazou automaticky... dekuji vam

Odpovědi na otázku

hyperinzerce to nemaže, ale jestli tam dá fotku haldy věcí bez popisu, tak nemáš moc šanci... To tak leda popadnout auto a odvézt to fyzicky na blešák, co bývá třeba v Praze.

Dej to na aukro od koruny.