Prodej přes internet

Dobrý den, Rád bych přes internet prodal switch na kterém je doživotní záruka. Když teda chci dát tu záruku tak nemůžu kupujícímu poslat celý záruční list protože jsou na něm i další věci na které mám záruku a neprodávám je. Může někdo prosím poradit jak to funguje? Jakékoliv poznámky jsou vítány.

Odpovědi na otázku

jaky switch? Cisco za 4000€? Tenda 5 port za 9 Kčs?

a to si kupil cez tvoje konto v czc, alebo priamo na predajni a mas od toho pokladnicny blok? Ked si to kupil cez konto, tak to bude treba reklamovat cez konto. Switch stoji 500 korun, za kolko to planujes predavat? Oplati sa ti to za 100-200 korun potom riesit, ked sa mu o 100 rokov pokazi a bude chciet aby si mu to vyreklamoval? Neviem kolko stoji taxik od teba do czc a spet, nebude to viac ako cena switchu?

To máte asi pravdu, tak ho dám bez záruky.

to je jasne, ze bez zaruky. Maximalne sa mozete dohodnut, ze si to tyzden odskusa a ked bude vypadavat, tak ti ho vrati. Ale imho nikto nebude kupovat tvoj jazdeny switch, ktory stoji novy 500 korun.

:D

Nemusíš řešit nic, protože záruka stejně na nového kupujícího nepřejde.. Takže zbytečná snaha

Tu doživotní záruku dáváš kupujícímu ty?

Ano, já ho prodávám jestli se ptáte na tohle.

No nevím, ale neřekl bych, že se ptal na tohle.

Další věci, které jsou na záručním listu začerníš.

1. ved ti pise, ze na nom ma aj ostne komponenty , skoda, ze sa neda taky zarucny list nejak rozmnozit... aspon na 22. ak novemu majitelovi zoberie czc na reklamaciu tovar, tak vysledok reklamacie bude riesit s povodnym majitelom. A to dufam, ze suhlasis nechcu ani novy ani stary majitel.

predate to bez báruky,aj tak na to nieje žiadna doživotná záruka,len limited lifetime-2 roky od ukončenia výroby....alebo mu urob kopiu záručného listu (originál si ponechaj) ,kde ostatné veci začierniš,resp.ani to nebude potrebné,on bude v prípade potreby reklamovať len ten switch,ten na záručáku uvedený bude,ostatné veci nebude mať,takže ich ani reklamovať nebude môcť....

Záruku poskytuje prodejce/výrobce pouze prvokupujícímu.Je to naprosto logický, jak někdo soudný si může myslet, že když výrobce prodá výrobek prvnímu a ten s ním může manipulovat, a následně ho hacknutý a nebo poškozený prodá dál, tak že výrobce na toto má dále garantovat záruku!Proto se to prodává za levno a nebo za odvoz.

Jestli je to Nintendo Switch, tak ten neprodávej, je to dobrá konzole :)
Jo a záručák se dá kopírovat pokud je tamvíc položek :)