» Poradna » Ostatní

Prodej používané elektroniky - hodnota

Zdravím, mám v úvahu prodat 3 roky nepoužívaný notebook, proto bych se chtěl bych se zeptat o kolik % se sníží hodnota notebooku.Uvedu příklad: Když jsem před 3 lety kupoval Acer Aspire 1, který v té době stál 6200, -. Jakou může mít jako repas hodnotu k prodeji?

Odpovědi na otázku

Záleží na konfiguraci,pokud je to např tohle:https://www.mironet.cz/acer-aspire-1-a11431c1hu-... nebral bych to ani zadarmo.(A u tebe to není repas, je to prostě prodej téměř nepoužívaného pc)

6pack piva, ak ide "normalne"

notebook který před 3 lety stál 6200 je dneska prodejný za cca 1000 pokud bude skoro nepoužitý. Bude to totiž naprosto nepoužitelná konfigurace vhodná pro důchodce s dostatkem času. Jeden takový jsme koupili prod dědu který s počítačem nikdy nepracoval a do půl roku si začal stěžovat že je to nějaké pomalé

Nová kategória notebooku: "Notebook pomalý aj pre seniora"

Ten notebook byl hrozný krám už v době nákupu. Dnes stěží použitelné pro babičku na čtení receptů na internetu. Takže věnovat za 0-1000kč, víc ani omylem.