» Poradna » Ostatní

Prodej počítače

Dobrý den,chtěl bych prodat svůj počítač, ale nevím za jakou cenu bych ho měl nabídnout. Je starý tři roky. Sestavený z Mironetu. Základová deska je od Asusu, procesor Intel Core i5 - 4 jádra, 3,16 GHz; RAM - 8 GB, HDD - Barracuda 500 GB, grafická karta - ASUS GTX650, 1 GB; zdroj - LC POWER 420W, CD-ROM - ASUS + vypalovačka, Windows 7 Home premium.Předem děkuji za reakce.

Odpovědi na otázku

10000-12000 tis

PRESNE typy desky, cpu, bedny, chlazeni ......Cenu odhadnout nejde pro nedostatek informaci. Vzhledem k odpadnimu zdroji a nesmyslnemu 500GB disku nepocitam s nejakymi kvalitnejsimi komponentami.

Viděl bych to spíš na míň než 10 000Kč. Předpokládám, že procesor bude Sandy bridge I5, která se dá sehnat za 3000 a grafiku seženu za 1500-2000Kč. To jsme na 5000 a zbytek dohromady nebude mít víc jak 4000 :) :D