» Poradna » Ostatní

Prodej PC

Ahoj, píšu do více skupin, jde o radu narychlo.Máte někdo zkušenosti s US bank? Jako drzitele peněz? Mám prodávat PC, ale cizinec chce pojistit peníze u této banky, údajně je tam poslal podle respostu z té banky, ale email se mi nedaří vygooglit na stránkách banky us-bankmanagement.desk@usa.com - toto mi přijde podezřelé, ale kdyby ano, miliardové bance doopravdy postačí screen lístečků co mi dá přepravce DPD? A na základě toho banka pošle.penize mě? Čekal bych zminku o nějakým videu kde prokážu zabaleni počítače jinak si to nedovedu představit.Diky

Odpovědi na otázku

S největší pravděpodobností jde o podvod. Jdi od toho.

S naprostou jistotou jde o podvod.

Vypadá to, že v USA mají nějaký akutní nedostatek výpočetní techniky? Neblbni čoveče. ☻

Jsi upad, ne? Jako fakt věříš tomu, že nějaký cizinec by kupoval komplikovaně z jakési bezvýznamné ČR a že by si takový počítač nemohl koupit jednoduše u nich? Zkus použít mozek proboha...

Máme. Je to PODVOD.

Pošli mu falešné potvrzení o platbě na ten jeho účet. Když si z tebe dělá prdeI on, tak proč bys nemohl ty také?Já si takto hrál s jedním podvodníkem asi 14 dní. Sežral mi dokonce dvě falešná potvrzení (asi jel ve velkém, že si nevšiml, že jsem mu nic neposlal). První platba je totiž jen začátek. Pak začnou další "problémy", které jde vyřešit jen tím, že pošleš další peníze. U mě chtěl druhou platbu za "proclení zboží" (v rámci EU z DE do CZ!!!). Jak ten byl nasrenej, když na to po 14 dnech přišel

Tohle je ten uplne nejbeznejsi podvod. Ostatne zbastlit doma nejake falesne potvrzeni "z banky" zvladne kdejaky lojza. Pozoruhodne je, kolik lidi na to skoci, prestoze ty bachorky okolo byvaji tak usmevne..Takze: Prestante s podvodnikem komunikovat. Pokud to neudelate, neuvidite ani zbozi, ani penize.