» Poradna » Ostatní

Prodej pc

Ahoj můžu se zeptat jen? jeden pán se nam ozval na pc. Mohla bych se prosím zeptat jak se nabízí zájemci pc? To mu ho jen předám s kabely, řeknu at mi věří že funguje a on mi dá peníze? Nebo mu ho ukážu zapnuty, nějaké hry zapnu, a celkově at si ho prohlídne. Diky

Odpovědi na otázku

Jak chceš.Je to věc dohody.

Neřešit, je to troll. Z obvyklé kombinace v obvyklý čas se tu ptá na kraviny. Navíc i kdyby to byl reálný dotaz, tak člověk, co se musí na něco takového ptát, by snad raději žádné transakce provádět neměl.