» Poradna » Ostatní

Prodej Pc

Zdravím měl bych dotaz potřebují prodat Pc: Case AeroCool Xpredator x1 Devil red edition, Zakladní deska gygabite 12Gb DDram 3, Cpu Intel core i7-950 - 3.06Gh, Cladič Cpu silentiumPc Grandis Xe1236, Graficka karta Gygabyte GTX 970, SSD 128Gb, HDD 1TB. Za kolik bych to así prodal dik...

Odpovědi na otázku

10 000-12 000 at nežeru.. možná méně

Ešte, že máš 12 GB RAM, lebo do Nehalemu sa DDR3 DR zháňajú ťažko. Síce s2011, ale trošku starší a na úrovni 51W i3-6100. Super, že si tam dal Grandis. Nič horšie by optimálne nebolo. GK vieš v hrách zaťažiť na max?