Prodej PC sestavy

Ahoj,v oblasti pc komponentů se moc nevyznám. Proto se obracím na odborníky.Otázka zní jednoduše. Za kolik a zda vůbec by se nechala prodat následující sestava : - zákl. deska - MSI H67MA-ED55 (B3) - procesor - intel core i5 2500k, 3,4 MHZ - ram - 4 GB DDR3-1333 - hdd - seageate 500 GB 7200 RPM SATA III - grafika - integrovanátoť asi vše, budu rád za každý názor.

Odpovědi na otázku

Realna cena bude nekde kolem 2k, ale nekde na bazaru se patrne najde nejaky idiot, ktery bude ochoten za to zaplatit vic.

2-3k , ale nic ti nebrání zkusit třeba 5k, třeba se někdo chytne. Nápis "Core i5-2500K" stále vypadá v inzerátech dobře a ne každý ví, že je to už 8 let staré.