» Poradna » Notebooky

Prodej notebooku

Dobrý den, chci se zeptat jakou hodnotu a za kolik mám prodat notebook hp 250 G6 4GB cca 2 roky starý a valí se mi ve skříni už přes rok, děkuji za informaci a podrobnou odpověď //Smazán troll vydávající se za "ms".//

Odpovědi na otázku

Jako obvykle: Ma to takovou hodnotu, za jakou se ti to podari prodat. Muzes si presnou konfiguraci, kterou jsi neuvedl, srovnat s tim, co bazarove prodavaji lidi na netu a odhadni.Uplne od boku - 4k, pokud je to pouzitelne, v poradku a je tam licence Win7 a vyse.

Tohle je už asi stý otravný dotaz na cenu starého počítače.Aukro nefunguje? eBay nefunguje? Dát to od 1 € nebo od 1 Kč a počkat, kam se to vydraží, může být (s dobře napsaným popisem, podrobnými fotkami atd.) asi tak nejlepší možnost, jak zjistit cenu a zároveň prodat.Cena toho počítače je právě taková, jakou bude někdo opravdu ochoten zaplatit. Nemá smysl žádat o „radu“ lidi, kteří ten počítač nebudou kupovat a platit. Ti se můžou klidně chvástat, že by za něj dali půl mega.(Třeba já bych ho nechtěl ani za zápornou cenu — 4 GB byly nesmyslně málo už před 10 lety, natož před 2 lety, natož dnes.)