» Poradna » Programy

Prodej notebooku?? Za kolik?

Dobrý večer, prodávám notebook HP COMPAQ 9105nx, Sempron 2800+, 512 MB RAM (333), CDRW/DVD kombo, grafika nesdílená GeForce 320 GO 32 MB, 15,4" LCD - 1024x768 dpi, 40 GB HDD, čtečka karet zabudovaná 4in1, Zvuk a repro JBL (pomerne kvalitní zvuk), Infra, Bluetooth, 3x USB 2.0, 1x LPT, 1x COM, výstup na monitor, vstup a výstup zvukovka line in / out, mikrofon, 1x IEEE 1374, síťovka, S-video výstup, Key Lock, 1x pozice na PCIMCIA, touchpad (kvalitní a velký), modem, Wi-Fi, ani jeden vadný pixel na LCD. Baterie výdrž tak 1,5 hodiny (multimedia). SW originální Windows XP Home. Kupovaný loni v květnu, záruka byla jen 1 rok. Perfektní stav, 1 malý škrábaneček vzadu na těle notebooku (ale minimální), není ani snad vidět. Zajímalo by mě, jaká je možná cena při prodeji pres inzerát nebo tak celkove. Hraji na něm bez problémů jen trochu starší hry (cca 2-3 roky staré), přehrávání filmů DVD a hudební CD bez jediného problému. Hodně o něj pečuji, použití jen k pracovním úcelum v reklamní firmě, náhledy a prímý tisk grafiky.Další SW - Intervideo DVD player, Nero atd.. Napájecí kabel + trafo, originální manuály a veškerý SW na originálních CD. Windows XP Home český i anglický CD. Doklad o koupi, doklad od přepravní služby.Absolutně neslišitelný (extra tichý) a predevsim 100% stabilní za vsech okolností. Můžete mi prosim poradit, za kolik Kč priblizne je mozne jej prodat, kdybych se jej rozhodl prodat. Dekuji za pripadne odpovedi, omlouvam se take za chyby v textu u specifikace (odborné výrazy). Děkuji..

Odpovědi na otázku

... opravdu mi nikdo neda tip? Tak nejak +/-... dekuji predem

12-13 tisic

s navrhovanou cenou souhlasim

Dekuji vam za odpovedi. ...LGLG