» Poradna » Ostatní

Prodávání zboží - platba při převzetí (dobírka)

čaute chtěl bych na aukru vystavit pár věcí, kterých se chci zbavit .. jenže to po mě chce abych vybral metody platby a přepravy, zvolil jsem dobírku, ale ukazuje se mi tam první položka kč , druhá položka kč a já bych potřeboval poradit co tam dát za cenu, neorientuji se v tom.. budu posílat věci max do 0,5 kg .. budu rád za každou radu, promiňte mi mojí neschopnost

Odpovědi na otázku

česká pošta má kalkulátor zásilky, tak ho použij a vyjdi z toho:https://www.postaonline.cz/kalkulacka-postovneho/-/t... Jinak taky můžeš použít Uloženku (ulozenka.cz), ta vychází často výrazně levněji.