Prodat zánovní Mac Mini a když ano, tak za kolik?

Ahoj Lidi.Rád bych se zeptal na váš názor.K Vánocům jsem si koupil v USA mac Mini s klávesnicí a myší.Je to ta nejlevnější verze s i5 Ivy Bridge a grafikou Intel HD 4000 a 500GB HDD. RAM jsem rozšířil na 16GB.Hračka je to náramná, ale dva programy co používám jsou natolik speciální, že jsem na ně nenašel v Mac Světě alternativu.Tak teď zvažuji nainstalovat tam Wokna a nebo ho prodat. No jo. Prodat. Ale za kolik se takový strojek dá prodat? Koukal jsem na bazoš a aukro a takhle nový jsem tam nenašel.Není to hřích, nalejt tam Windows?Miloš

Odpovědi na otázku

Si hoď Windows do virtuálu ...Jinak k Windows to chce i PC klávesnici jinsak ti bude chybět Delete, Home, Insert, PgUp PgDn atd

Stroj se vybírá právě podle SW, který potřebuješ. Určitě jsi to náhodou nezjistil až nyní. Divná otázka. Cenu stačí vybrat u podobného zboží nemusí to být stejný model, a Winy nejsou problém.

Ty si ten, čo písal jak "diletant vylepšuje mac mini"? Tak to klobúk dole ak po toľkom trápení to chceš predať. Venoval si sa tomua si 2 dni a teraz to predaš za 80% ceny nového? Prácu tam asi ťažko zapracuješ (do ceny). Bola by to škoda. Dual boot byť nemôže?

hd ho z vokna. šunka jedna

Tebe z okna

Není to hřích. Budeš mít mašinu se super softem a využitím.

jo prodej ho a kup si tady tohle (kdyžtak ho tady rovnou prodej)http://www.zive.cz/bazar/macbook-unibody-13/...

Dam ti zan 8tis Kc ;) klavesku a mys si mozes nechat

předpokládám, že za vyzkoušení s wokny nic nedáš, zatímco při prodeju budeš skoro určitě tratit. Já bych si jablko nikdy nekoupil - nikdy bych tam nenašel soft, co potřebuju, nebo bych musel za mnohem víc softu platit... Holt sis měl ten soft ošéfovat předtím, než jsi to koupil - ne, že by nebyly různé weby, kde se to dá zjistit...

hd ho z vokna