Prodat či neprodat PS3

Ahoj, doma mi leží 3 roky starý PS3 Fat. Mám na něj 8 her + 2x Dualshock. Už jsem na něm přes rok nějak pořádně nehrál. V podstatě se mi na něj práší. Chtěl bych se zeptat, zda by se vyplatilo stroj prodat. Každým dnes strácí hodnotu.Vyptatí se to nebo ne? A případně za kolik bych měl celý "balík" (PS3+ovladače+hry) prodat?

Odpovědi na otázku

?

Hoď to do popelnice,na tom nic už nevyděláš.

Bude zázrak, když to někdo koupí za víc, než odvoz. Raději si to nech jako památku, také mám různá stará PC, karty vč. ovladačů na origo CD, je to minulost, vzpomínky.

zeptej se tady - tam je velka sance ze to prodas - muzes tam dat do prodeje - http://console-forum.net/tady ti malokdo poradi - je to tu samej hnup

Když si tak chytrej, kup to sám a pak přeprodej, už tě vidím, jak se do toho hrneš.

Já prodával před rokem 60GB s KO mechanikou za 1.500,- (výměna mechaniky stála tenkrát 3k). Podotýkám, že to bylo kámošovi s tím, že dostal kupon aby si tam mohl alespoň jednu hru stáhnout. Za odvoz bych to nedal ani náhodou, přeci jen se ty mechaniky porouchávají takže ikdyby jsi jí měl prodat jako náhradní díl tak cenu má. Samozřejmě jestli aDolf PS3 za odvoz má tak si jí klidně vezmu případně uhradím pošťáka

Nebuď jízlivej a nepleť si jména, Dolph nemá s Adolfem nic společného.

ale oba jsou to blbci na druhou

Píšu si.

Co jej darovat do dětského domova, internátu, domova důchodců, školní družiny ?

Nebo na plavecký bazén, pro prezentace plavání žen....

Jako DVD přehrávač ? Jde k PS 3 připojit dataprojektor ? PS3 je tuším už bluray nebo ne ?

No právě...

No jo, ale to jsi si něco popletl, s BR-ROM, vypalovačka to rozhodně není, a co dnes s ROM mechanikou? Nic.

Kdybych byl bohatý podnikatel, tak bych starou elektroniku klidně daroval, ale jelikož jsem chudý člověk a na to málo, co mám jsem tvrdě dřel ve fabrice a roky šetřil, proto nikomu zadarmo nic nedám. To si to radši nechám na památku.

Tak tu nemáš mumlat, podnikat a nefňukat. Nikdo ti v tom na rozdíl od komandýrů nebrání. A to jim lidé dávají hlasy, hlupáci. Základ není jen to, jak hrozná, zločinecká partaj to je (ne byla, ale JE), ale také co vše lidem nařizovali a zakazovali. Nakonec zjistili, že nikdo není efektivnější na menší oblasti než soukromý pekař a další živnostníci. Idioti, co sami přiznali, že to s tím znárodňování (čti: krádeží) přehnali.

Každá věc má svého kupce, ovšem někdy to chvíli trvá toho kupce najít. Já mám ještě pár her na PS1, v té době jedna hra stála 1.500,- Kč i více. Přes Playstation emulátor tyto hry se dají hrát i na PC, takže proč je někomu dávat skoro za hubičku, když si je můžu někdy z nostalgie zahrát.

Relevantní shrnutí a odpověď : Pokud vás ty hry už nebaví, že byste si to občas zahrál - tak asi prodat. Pamatujte, že maximum možných peněz za ten komplet získáte jen kvalitním inzerátem - dobře stylisticky a obchodně napsaný a doplněný o kvalitní foto nebo fotky té sady.

Když nevím za kolik co prodat, mrknu se do historie aukra, za kolik to v poslední době někdo prodal. U PS3 60GB je rozmezí cca 1500-2500kč a to jen za konzoli + ovladače bez her. Tak to zkus dát na aukro za 3500 jako celek a uvidíš, snížit to můžeš vždycky. Tady mají vždycky všichni tendenci o všem říkat, že to nemá žádnou hodnotu, ale prodeje mluví jinak. Lidé jsou ochotni vyhodit nehorázné peníze i za staré PC, které nemá výkon ani na prohlížení internetu, tak proč by nekoupili funkční PS3 s hromadou her?

malej bracha by neco takove chtel tak bych asi koupil. kontaktuj me na mejlu. wiliam@centrum.cz