» Poradna » Ostatní

Procesy

Ahoj v poradně-v procesech jsem našel 2x spustitelný soubor volumedisk.exe a 1x spustitelný soubor sysdisk.exe *32-které jsou uloženy v ProgramData/WindowsVolume a ukazuje mi 54% a 50% bezpečnostní riziko – o co se jedná? Je to nějaký vir?Mám je odstranit?Díky za doporučení...............

Odpovědi na otázku

Ahoj, ano, je to virus! Jedná se o malware a jde vlastně o vzdálený přístup ruského hekra Alexeie, který vidí všechno dění na tvé obrazovce. Vřele doporučuji odvirovat počítač a popř. si pozměnit hesla.Roman