Procesor+chladic

Dobry den, mam na procesoru nejspis 3 male skrabance. Bude to mit vliv na chlazeni? Nic jineho to nemuze byt protoze jsem chladic vycitila s lihem (technickym). Byla bych rada kdybyste+ poradili jaky chladic na procesor intel i5 4460 do 1000 kc. dekuji.

Odpovědi na otázku

Vliv to mít nebude. Když bude dostatek pasty tak se ty škrábance vyplní.

http://www.zive.cz/poradna/procesor/sc-20-cq... Neřeš kraviny, ten spartan na to stačí s přehledem. Nový dotaz to nezmění. Napiš konečně ty teploty.

kDyby ten spartan fungoval :) vetrak nefunguje proto jsem ho vratil potrebuji jiny chladic :)

Na i5-4460 je HE1024 více než dobrý. Je dělaný na podstatně vyšší tepelné vyzařování (nemá problém ani s AMD FX). Větrák se netočil vůbec? Byl zapojený v CPU_FAN? A neměň pořád nicky. Že si budeš hrát na dívku v nesnázích to nevyřešíš. Zkus spíš reagovat na diskuzi. Ne ji ignorovat, jako v předchozím dotazu a pak založit další pod jiným jménem. Kolik si myslíš, že se tu vyskytne expertů, co řeší 3 škrábance na CPU? Od roku asi 2006 vím jen o dvou - Tereza a Kryštof...

Jej jo vse jsem zapojil dobre i jsem zkousel chladic od procesoru a ten funguje, takze problem je v chladici. Potrebuji vedet jaky chladic poridit.

Já na tento CPU jiné než Spartany nedávám. Nemá moc smysl. Takže klidně zase stejný. Pokud opravdu nešel, byla to jen smůla na kus a další už bude ok (pokud ne, děláš něco blbě).

Dobre no koupim ho znovu doufam ze bude chladit dobre.