» Poradna » Mobily

Který MT je lepší na hry? Realme 7, nebo Poco X3 Pro?

Který procesor ( nebo celkově mobil ) je lepší a výkonnější na hry?Přemýšlím o pořízení "Realme 7 8GB/128GB", nebo "Poco X3 Pro 8GB/256GB"..Realme má procesor Mediatek Helio G95..No a Poco má procesor Qualcomm Snapdragon 732..//Titulek upraven.//

Odpovědi na otázku

Ja zasa premýšľam o tom, že by som si kúpil ušanku. Kožušinovú.

Já myslel, že tohle je poradna..
Položil jsem nějaký špatný dotaz?
Chci si prostě pořídit telefon okolo 6ti tisíc a chci na něm převážně hrát náročnější hry..

Dotaz není vyloženě špatný, ale lidi tohle nenosí v hlavě, zvlášť ne u procesorů v mobilech. Lepší bude mrknout na nějaký specializovaný web o mobilech nebo si rovnou vyhledat benchmarky a srovnání těch procesorů.

Jednoznačně poco x3pro

Poco X3 Pro nemá Snapdragon 732, ale Snapadragon 860. Pokud chceš phone vyloženě na hry, tak jedině Poco X3 Pro, klidně i s 6 gb ram a 128gb pamětí. SD 860 rozjede vše plynule, jelikož jeho grafika je o třídu výše než u MH G95 či SD 732, který se nachází v základním Poco X3 (nepoplést). MH 95 i SD 732 sice nabízí dostatek výkonu i na náročnější hry, ale pokud za o trošku vyšší cenu můžeš mít Poco X3 Pro s SD 860 a 6 gb ram, asi bych moc neváhal šáhnout po tomto telefonu. V této cenovce nenajdeš nic s obdobným výkonem. Pokud chceš čistý android, lze doporučit i Motorolu Moto G5G. Ten má SD 750g, což je více než 732g/ MH G95, ale výkonnostně rozhodně nedosahuje úrovně SD 860 v Poco X3 Pro. Jen ber v potaz, že to všechno jsou velké, těžké placky.

Děkuji moc za recenzi..
Asi nakonec sáhnu rovnou po "Poco X3 Pro 8GB/256GB"..
V téhle cenové kategorii nemá nejspíš konkurenci..

Dobrá volba, v této cenovce konkurenci nemá. Snapdragon 860 je fakt dělo.

Poco X3 Pro lepší.

pokud už jsi schopnej napsat dotaz sem tak si to mohl dát rovnou do google aby to za tebe bnemusel nikdo hledat... dělá se to tak že napíšeš co tě zajímá,, tedy třeba..https://www.google.com/searchno.. a co ti vyjede na prvním odkazu ?? A kterej CPU je výkonnější ?Je tu sice poradna, ale některý triviální věci si dokážeš dohledat sám a pak se ptej co ti třeba nebude jasný,,.. ostatně i v recenzích se Poco X3 uvádí jako jeden z nejvýkonnějších telefonů současnosti tak jak tě vůbec napadlo porovnávat to s tou žumpou Realme ?

problem je, ze sa pyta na zlom mieste, my bez hladania vieme, ze fx8350 je pomalsi ako i5 6400 napriklad. Ked ho zaujimaju telefony, mal by navstivit forum zamerane na telefony. Do googlu si to vie zadat hocikto - aj sam tazatel.