Procesor

Dobrý den,jakou desku s kterou je možnost procesor přetaktovat, RAM, chladič, který utáhne přetaktování by jste mi doporučily k Intel Core i5-10400F a jestli mi stačí 430W zdroj s Nvidii 960 ?Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

10400f sa pretaktovat neda, resp. sa pretaktuje sam od vyroby, viac ho pretaktovat nevies. Ked chces taktovat, vyberaj procesory ktore koncia na "K" a prislusnu "Z" dosku.

Žádnou, vybral sis netaktovatelný procesor.

Hodne zalezi, co je to za 430W zroj, pokud treba Corsair Builder Series CX, tak bych problem nevidel. Pokud nejaka cinska atrapa zdroje, tak bych se trochu bal a radeji mel po ruce praskovy hasici pristroj 10400f taktovat nejde a je otazkou, zda ma velky smysl investovat do taktovaci desky a procesoru, za par procent vykonu si priplatite pomerne dost penez a pokud to nehodlate kombinovat s nejakou hodne vykonnou GK, tak to trochu postrada smysl.