Procesor

Ahoj, mám nový čtyřjádrový procesor. Ale problém je v tom, že mi to ukazeje že používám pouze jedno jádro. poradíte mi prosím někdo jak zapnout všechny? Děkuji moc :)

Odpovědi na otázku

Bez info by sa vlákna ani nemali dať založiť. Jedna možnosť, že sú vypnuté v BIOSe, druhá v msconfingu

Jak ti to ukazeje?To ho máš položenej na stole a nad ním levituje to jedno jádro?

Buď trochu konkrétní - jaký 4 jádrový procesor? V desktopu? Pokud ano, dávals ho do nějaké starší desky místo jiného procesoru, nebo máš nový počítač celý?Kde ti to ukazuje, že používáš jen jedno jádro? Některé programy neumí používat víc jader.

Anonym si nerozklikl ve Win 10 podrobnosti. Toť vše.Nový systém 548 zlepšení:https://www.youtube.com/watch