» Poradna » Notebooky

Procesor

potřeboval bych poradit :- Procesor: Core 2 Duo - je tento procesor lepší - nebo intel core i5 jaky je lepši ?Díky

Odpovědi na otázku

Tady si je můžeš porovnat, musíš ale zadat přesný typ:http://cpuboss.com/

Jaký je lepší?No přece takový, který je zadarmo!

Taky sis ho zkopíroval, jako Windows? ☺

ja jsem to tu trochu špatně napsal špatně , mezi těma dvěma jaky je lepší na hry ja tně napsal jsem se chtěl zeptat jaky je lepší když si chci koupit hru a piše že to chce ten 1 procesor ale ja mam ten druhy procesor a tak jestli to utahne ?

A trochu kreativity bys projevit nemohl?http://bfy.tw/2tfL

ja chci jenom poradit jaky je z těch dvou lepší když mi to napsalo že potřebuji ten první a ja mam core i5 je to problem ? děkuji

Čo tak napísať presný typ? Vieš koľko modelov i5 existuje? O Core 2 dou ani nevravím....taktiaž závisí v akej hre...

*taktiež...dlho som váhal či na tvoju otázku vôbec zareágujem lebo mi to príde maximálne pohodlné nevynaložiť ani kúsok úsila z tvojej strany na zistenie aspoň základných informácií

Battlefield 3 ?

Není moc informací protoze ja se zase tak dobře v tomhle nevyznám ale chci na vánoce nějakou dobrou hru a tak se chci poradit

Což předplatné do knihovny?

Tak sel by ten battlefield 3?

Tuplem nešel, když neumíte ani udržet nick, natož nějakou myšlenku! Nedostatek Poirotem oblíbených buněk způsobuje jasnou intelektuální nesmělost.

Mi Je jedno co napíšu do jména Můžete mi Prosím poradit jestli by ten battlefield 3 sel nebo neJenom to mi řekněte DÍKY

Tak jsi nějak psychicky omezený??Je to NÁŠ čas kterým nás Ty nutíš plýtvat v Tvém vlákně, když ani nedokážeš pochopit psaný text! Zadej si to na YouTubu a podívej se SÁM, jak to jede! Proč bychom to my měli dělat za Tebe? Kdo Tě vychovával, proboha??

Já jsem si myslel že to vis